Take a fresh look at your lifestyle.

Çeşme’de Tatil İçin Kiralık 10 Villa

0

Çeşme’de Tatil İçin Kiralık 10 Villa

Her dönem en gözde en tatil beldelerinden olan Çeşme, otel konsepti bakımından Antalya’ dan oldukça farklı. Genelde butik otel konseptinde hizmet veren Çeşme Otelleri, eğer bütçeniz az ise sizi biraz zorlayabilir. Çünkü, bu otellerde konaklamak, yemeğe ayrılması gereken ilave bir bütçe daha gerektirmektedir. Bu ve bunun gibi bir çok sebepten son yıllarda özellikle gençler arasında bir Kiralık Villa furyası başladı. Kalabalık arkadaş grupları ile, daha az bütçeye daha kaliteli bir tatil yapabileceğiniz Kiralık Villa konsepti, sizi kesinlikle mutlu edecek görünüyor.
Peki bu villalar nasıl kiralanıyor, neye göre seçiliyor? Gelin şimdi sizler için hazırladığımız Kiralık Villa önerilerimize bir bakalım:
1. VİLLA KAREN

İlk tavsiyemiz, diğerlerine nazaran daha küçük bir villa. Çeşme alışveriş merkezlerine de yürüyüş mesafesinde olan Villa Karen, aslında ikiz bir villadır. Villa, merkezi bir konumda olması dolayısıyla, araçsız konaklamalara da oldukça uygundur.
2. Villa Mavisu

Villa Mavisu, Çeşme Dalyan’da yer alan özel havuzlu ve en fazla 5 kişi konaklayabileceğiniz büyüklükte bir villadır. Sadece aile konaklarımın kabul edildiği Mavisu, iki katlıdır ve kocaman da bir bahçeye sahiptir.
3. Villa Rebetiko

En fazla 8 kişi ile konaklayabileceğiniz bu muhteşem villa, Alaçatı’da bulunmaktadır. Üstelik çarşıya da yürüme mesafesindedir. Muhteşem bir havuz terasına ve kocaman bir bahçeye sahip olan Villa Rebetiko, iç tasarımıyla da göz doldurmaktadır.
4. Villa Sakin

Çamlık yolun arka sokağında yer alan Kiralık Villa, Alaçatı’da bulunmaktadır. Müstakil yüzme havuzuna sahip Villa Sakin, çeşmenin muhteşem mimarisini son derece başarılı bir şekilde yansıtmaktadır.

5. Villa Baruh

Alaçatı hayranlarını can evinden vuracak bir başka villa tavsiyemiz ise, villa Baruh. 11 kişiye kadar konaklama imkanı sağlayan villa, 4 yatak odasına sahip. Ayrıca, Villa Baruh’un yanında bulunan Daire Baruh, müsaitlik durumuna göre de yine sizlerin kiralama hizmetine sunulabilmektedir.
6. Glorious House

Alaçatı merkezde bulunan ve 7 kişi kapasiteli olan Kiralik Villa, muhteşem mimarisi ile göz dolduran bir taş ev. Ekstra ücret karşılığında isterseniz barbekü ve kahvaltı talep edebileceğiniz villanın bahçesi ise, zeytin ağaçları ile dolu.

7. Villa Nar

Alaçatı’da bulunan Kiralık villa; Villa Nar, 12 yatak kapasiteli ikiz bir villa. Bu villayı kiralarken ön koşul ise, iki villayı birden kiralamak. Kocaman bir bahçesi ve müstakil bir havuzu bulunan Villa Nar, kalabalık aileler için fazlasıyla uygun.

8. Avlulu Taş Ev

Alaçatı’da bulunan bu Kiralık villa, diğer tavsiyelerimizden farklı olarak havuzsuz. Havuz yerine kocaman bir avlusu bulunan villa, eğer havuz sevmiyorsanız tam da size göre. Ayrıca, evin her yerinde duman dedektörleri mevcut. Yani, evde sigara içmek yasak.

9. Alakapı Taş Villa

Alakapı Butik Otel’in bünyesinde hizmet veren Kiralık Villa, en fazla 6 kişinin konaklayacağı şekilde dizayn edilmiş. Dilerseniz, ücretli olarak kahvaltı hizmeti de alabileceğiniz villa, bebekli aileler için de oldukça uygun. Çünkü villanın içinde, mama masası ve beşik gibi bebekli ailelerinin en önemli ihtiyaçları sayılabilecek eşyalar mevcut.

10. Rum Evi

Alaçatı Kemalpaşa Caddesi’nde bulunan bu muhteşem taş ev, aile büyüklerinden kalma eşyalarla dekore edilmiş. En fazla 6 kişi ile konaklayabileceğiniz bu villa, eğer tatillerinizde havuz tercih etmiyor ve sadece deniz kullanıyorsanız tam da size göre. Çünkü, bu villanın da havuzu bulunmuyor.

11. House Nagin


Alaçatı merkezde bulunan ve 7 kişi kapasitesi bulunan villa, çok güzel bir de havuza sahip. içerisinde otopark, wifi, klima gibi temel ihtiyaçlarında bulunduğu villa; ayrıca hayvan dostu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.