Take a fresh look at your lifestyle.

En Ucuz 10 Londra Oteli

0

En Ucuz 10 Londra Oteli

 

Döviz kurunun alıp başını gittiği bugünlerde, yurt dışına çıkmak pek de kolay görünmüyor, değil mi? Hal böyle olunca da, hepimiz seyahatlerimizi planlarken tasarruf etmenin peşine düşer olduk.

İşte bizlerde sizin için hiç üşenmedik, oturduk ve başladık aramaya. Nerede ucuz Londra Oteli var, tek tek araştırdık.

Gelin şimdi, ucuz Londra Oteli listemizde yer alan otelleri teker teker inceleyelim.

 

  1. Ramada London Finchley

Oteller zinciri Ramada’nın Londra’da bulunan oteli; Ramada London Finchley,  ucuz Londra Oteli listemizin de ilk tavsiyesi. Otel, fiyatına göre gayet kaliteli. Ayrıca sabahları, misafirlerine ücretsiz olarak  İngiliz Kahvaltısı ikramı da yapıyor. İlk tercihimizin bilinen bir otel olması ve fiyatınında oldukça makul olması, eminiz ki sizi de yazımızı okumaya başlar başlamaz mutlu etti, değil mi?

 

  1. Safestay London Elephant & Castle – Hostel ,

İmparatorluk Savaşı Müzesi ve Borough Market’e 5 dakika sürüş mesafesinde bulunan Safestay London Elephant & Castle – Hostel, ucuz Londra Oteli listemizin de ikinci durağı. 72 tane odası bulunan bu otelde ise, kahvaltı hizmeti ücretli olarak misafirlere sunulmaktadır.

 

  1. London Waterloo Hostel 

İki numaralı tavsiyemiz ile hemen hemen aynı konumda olan bu otelimiz, aynı zamanda Westminster Katedrali’ne de 2,2 km uzaklıktadır. Şunu da belirtmekte fayda var ki; bol bol yürüyeceğiniz ve müzeleri, katedralleri gezeceğiniz Londra seyahatiniz sırasında kalacağınız otelin London Waterloo Hostel  gibi merkezi bir konumda olması size kesinlikle büyük avantaj sağlayacaktır.

 

  1. Smart Hyde Park Inn Hostel 

Meşhur Hyde Park’a 1,1 km uzaklıkta olan ucuz Londra Oteli listemizin dördüncü oteli 38 adet oda kapasitesi ile misafirlerine kaliteli bir konaklama imkanı sunmaktadır. Ayrıca otelin zemin katında ise, tüm günün yorgunluğunu atabileceğiniz ve keyifli dakikalar geçirebileceğiniz hoş bir dinlenme alanı olan terası da mevcuttur.

 

Hartley Hotel

 

Meşhur Londra Stadyumu’na 2,9 km uzaklıkta bulunan otel Hartley Hotel , konumu itibari ile oldukça iyi bir tercihtir. Otelde, tam 47 adet oda mevcuttur ve otel misafirlerine her sabah ücretsiz kahvaltı imkanı sunulmaktadır.

 

  1. Anwar House 

 

Ucuz Londra Oteli tavsiye lerimizden bir diğeri olan Anwar House, Victoria and Albert Museum’a 15 km uzaklıktadır. 15 adet oda kapasitesi ile hizmet veren Anwar House,  aslında pansiyon kategorisine dahildir. Fakat tesis, otel kalitesinde sunduğu hizmet kalitesi ile listemize girmeyi başarmıştır.

 

  1. St Mark Hotel 

Doğa Tarihi Müzesi ve Royal Albert Hall’a oldukça yakın olan St Mark Hotel, güçlü tavsiyelerimiz arasındadır. Çünkü otel konumu itibari ile, Buckingham Sarayı ve Big Ben’e de oldukça yakındır. Ayrıca, 25 odası bulunan otelimiz misafirlerine her sabah ücretsiz kahvaltı imkanı sunmaktadır.

 

  1. Sheriff Hotel 

Big Ben ve Londra Zindanları’na oldukça yakın olan otel, konumu itibari ile oldukça kıymetlidir ve bu sebeple bölgede oldukça fazla tercih edilmektedir.

 

  1. Huttons Hotel 

Glendale Hyde Park Hotel Kensington Gardens ve Hyde Park ile 10 dakika yürüyüş mesafesinde bulunan Huttons Hotel, 22 farklı oda konsepti ile misafirlerine konaklama imkanı sunmaktadır. Ayrıca, otelde sunulan kahvaltı hizmeti ücretlidir ve belirli saatleri vardır.

 

  1. Somerset Hotel

Madame Tussaud’s Wax Museum ve London Business School’a yürüyüş mesafesinde bulunan Somerset Hotel, konumu itibari ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Otelde, misafirlerini kaliteyle ağırlayacak olan 20 adet oda bulunmaktadır.

 

  1. Newham Hotel Limited 

Londra Stadyumu’na yaklaşık 5 km uzaklıkta bulunan otel, oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir ve misafirlerinden oldukça beğeni almaktadır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.