Take a fresh look at your lifestyle.

Tatil İçin Ucuz Otel Listesi

0

Tatil İçin Ucuz Otel Listesi

Tatile gitmeye karar verdikten sonra, konaklama maliyeti, tatil alışverişi, ulaşım maliyeti, tatil esnasında yapılacak alışverişlerin maliyeti derken ipin ucu biraz kaçıyor sanki…

Hal böyle olunca da, bir şekilde tasarruf yapmak gerekebiliyor. Herkesin fedakarlık yapacağı kalem elbet aynı olmayabilir; ancak bizler bu tasarrufu konaklamadan yapmayı düşündük ve sizler için bir,  Ucuz otel listesi hazırladık.

 

Gelin şimdi bu otellere bir bakalım ne var, ne yok?

Ufak bir not: Sizler için hazırladığımız ucuz otel listesi dahilindeki oteller, butik otel konseptindedir ve kullanıcılardan en az 9 puan almış otellerdir.

 

 1. Bitez Otel Seaside 

Bodrum’un en güzel koylarından olan Bitez Koyunda misafirlerini ağırlayan butik otel, fiyat olarak da oldukça uygun. Denize 100 metre mesafede bulunan otel, odalarının ya bahçeye, ya da denize açılması sebebiyle misafirlerine oldukça konforlu bir konaklama imkanı sunmaktadır.

 

 1. Weekend Bodrum 

Bodrum Gümbet’te bulunan otel, kullanıcılarının yorum ve punalarına göre oldukça beğeni almış bir fiyat performans otelidir. Ücretsiz olarak misafirlerine bisiklet imkanı sunan otel, açık havuzu ile de göz doldurmaktadır.

 

 1. Green Valley Kemer 

Mandalina, muz ve portakal ağaçları arasında kalan muhteşem otel, Kemer vadi kanyonunun hemen yanında bulunmaktadır. Kocaman bir de bahçesi bulunan otel, denize yürüyerek 5 dakika mesafededir.

 

 1. Luna Kaş Otel

Ucuz oteller listesi hazırlarken, Kaş listemizin içinde özellikle bulunsun istedik. Fiyatları, diğer ilçelere göre her ne kadar yüksek olsada Luna Kaş Otel, birçok bütçeye hitap eden 4 farklı oda tipinde hizmet vermektedir. Limane yürüyerek 5 dakika uzaklıkta olan otel, muhteşem mimarisi ile adeta göz doldurmaktadır.

 

 1. Kekik Alaçatı Otel Mayko 

Romantik eserlerle bezenmiş, konforlu odaları ile hizmet veren Kekik Alaçatı, sabahları sizlere muhteşem bir ege kahvaltısı vaad etmektedir. Alaçatı’nın eğlence mekanlarına yürüme mesafesinde olan otel, kocaman yemyeşil de bir bahçeye sahiptir.

 

 1. Volta Alaçatı Butik Otel 

Alaçatı’da hizmet veren butik otel Volta, restore edilmiş tarihi bir yapıda bulunmaktadır. Müsafirlerine sunduğu 3 farklı oda tipi bulunan otel, köy manzarasına uyadığınız bir sabahın ardından sizlere muhteşem bir Ege kahvaltısı vaad sunmaktadır. Şimdi sıra, ucuz oteller listesi tavsiyelerimizden bir diğeri olan Lavinia Otel’de…

 

 1. Lavinia Otel Alaçatı 

Alaçatı’nın en işlek caddesinin hemen arka sokağında bulunan butik otel, 7 odalık kapasitesi ile misafirlerine hizmet vermektedir. Organik bir köy kahvaltısı ile misafirlerine her sabah günaydın diyen otel, muhteşem mimarisi ile ucuz oteller listesi adlı makalemiz de başarı ile girmiştir.

 

 1. Mets Boutique Hotel 

Ucuz oteller listesi adlı makalemizin bir diğer tavsiyesi ise; Marmaris’te bulunan Mets Boutique Hotel. 19. yüzyıldan kalan bir binanın yenilenmesi ile hizmet vermeye başlamış otel, liman içerisinde yer almaktadır. Ayrıca misafirlerine sunduğu Marmaris panoramik manzarası ile, adeta ziyaretçilerini kendisine hayran bırakmaktadır.

 

 1. Adrasan Shambala Hotel 

 

 

Antalya Kumluca’da bulunan butik otel, misafirlerine 7 farklı oda konseptinde hizmet vermektedir. Muhteşem bir deniz manzarası eşliğinde size konaklama fırsatı sunan otel, kullanıcı puanı olarak oldukça başarılı görünüyor.

 

 1. Erenler Hotel  

Kumluca’da ki bir başka tavsiyemiz olan Erenler Hotel, oldukça büyük bir alan üzerine kurulmuş. Kocaman bir bahçesi bulunan otel, eğer doğa ile iç içe bir tatil arıyorsanız tam da size göre.

 

 1. Likya Adrasan Otel 

Sahile 350 metre mesafede bulunan otel, Kumluca bölgesinde yer almaktadır. Bahçesinde bulunan çınar ağaçlarının gölgesinde, huzurlu ve sakin bir tatil vaad eden otel, 3 farklı oda tipinde hizmet vermektedir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.